Oferty specjalne

oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Swarzędz (gw), Gortatowo

Swarzędz (gw), Gortatowo
działka na sprzedaż

DRN-GS-5171

Działka budowlana o powierzchni 1163 m2, znajdująca się w Gortatowie gmina Swarzędz. Działka trapezowa, skrajna. Objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego jako Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej 9 MN, Uchwała Nr LXXVII/789/2023 Najważniejsze ...

Powierzchnia
1 163,00 m2
Cena za m2
254,51 zł
cena 296 000
działka na sprzedaż - Swarzędz (gw), Gortatowo
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Dębnica Kaszubska, Starnice

Dębnica Kaszubska, Starnice
mieszkanie na sprzedaż

DRN-MS-5203

Mieszkanie 74,08 m2 położone jest na parterze, w pałacu w Starnicach w gminie Dębnica Kaszubska. Zespół parkowo-pałacowy pochodzi z XVIII wieku. Zespół znajduje się w wykazie zabytków Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków w Gdańsku pod nr ewidencyjnym ...

Powierzchnia
74,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 621,62 zł
cena 490 000
mieszkanie na sprzedaż - Dębnica Kaszubska, Starnice
bez prowizji
dom na sprzedaż - Tarnowo Podgórne (gw), Baranowo

Tarnowo Podgórne (gw), Baranowo
dom na sprzedaż

DRN-DS-5213

Polecam na sprzedaż bajkowy dom w otulinie zieleni w kameralnej, cichej i spokojnej części Baranowa. Budynek wielopoziomowy z 1985 r. w zabudowie bliźniaczej z mini 14m² garażem na Mini, w bryle budynku i podpiwniczeniem. Zrealizowany według ówczesnych ...

Powierzchnia
142,20 m2
Powierzchnia działki [m2]
270 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 018,28 zł
cena 998 000
dom na sprzedaż - Tarnowo Podgórne (gw), Baranowo
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Dopiewo, Dopiewiec, Jutrzenki

Dopiewo, Dopiewiec, Jutrzenki
mieszkanie na sprzedaż

DRN-MS-5216

Na sprzedaż zadbane 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w segmencie szeregowym na osiedlu LINEA w Dopiewcu.  18 km od Poznania. ul. Jutrzenki, ogródek, dedykowane miejsce postojowe na auto przed samą posesją oraz wiele ogólnodostępnych miejsc na osiedlu Powierzchnia ...

Powierzchnia
71,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 380,28 zł
cena 737 000
mieszkanie na sprzedaż - Dopiewo, Dopiewiec, Jutrzenki

rozumiem